Jiří Komínek
Jiří Komínek
Pavel Gottvald Dominik Sladký Jan MachalaSimona Janoušková

Sifu Jiří Hauska (* 1978)

Je držitelem 6 Duanu.

Studiu bojových umění se věnuje od roku 1987, tedy od svých 9 let. Od počátku se věnuje především jihošaolinským bojovým uměním, nejprve pod vedením Oldřicha Kroupy, pak ve Voroněžském centru wushu. V té době rovněž zkoušel studovat japonská bojová umění aikido (3 roky) a ninjutsu (4 roky).

V roce 1995 se osamostatňuje a zakládá vlastní školu, nejprve pod dohledem svého tehdejšího učitele Sifu Roberta Müllera, později už samostatně.

Od roku 1998 se věnuje převážně stylu Hung Gar. Jeho učiteli byli Sifu Roman Hladík, Sifu Kostas Tsoligkas a Sifu Lam Chun Fai. V současné době následuje linii Mistra Tang Kwok Wah pod vedením jeho následovníka Sifu Tang Tung Winga.

Kromě stylu Hung Gar studuje též Tai ji stylu Chen pod vedením Sifu Pavla Hlavoně (od r. 2004) a dále studuje Tai ji gong fu shan (tai ji s vějířem) u Shifu Zhai Jun (od r. 2005). Vyučuje také severní šaolin pod vedením Sifu Pavla Kaly a také styl Qi Xing Tang Lang pod vedením Sifu Dereka Frearsona.

Plně se věnuje i studiu full contactu a stylu Crazy Monkey pod vedením Lukáše wolfa. Dále Fisfo a TCS pod vedením Mariána Komrsky.

Věnuje se též závodní činnosti, mezi jeho největší úspěchy patří několik titulů mistra republiky ve wushu v letech 2005 – 2007, dále medailová umístění na Grand Wushu festivalu ve Waršavě v letech 2006 – 2008 a 5. místo na Mistrovství Evropy v Lignanu (Itálie) 2006. V roce 2008 a$nbsp;2010 vyhrál na Mistrovství světa v čínském Shiyanu zlato, stříbro a bronz. Je tedy dvojnásobným mistrem světa. V roce 2012 se stal teamleaderem pro páté Mistrovství světa v tradičním wushu, ve Žlutých horách. Dva z jeho studentů byli taktéž v$nbsp;nominaci. Odtud dovezl dva bronzy. V roce 2014 získal na MS v Číně bronz a$nbsp;v$nbsp;roce 2016 na Mezinárodním šampionátu v Hongkongu získal 4 zlaté a vítězství v kategorii Best of the best.

Stříbrná medaile ME 2011, 2013 Chen Tai ji quan, zlatá medaile 1 st World Chin Woo Cup
Hongkong 2016 5x zlatá a vítěz Best of the best, 34 zlatých na MČR, Czech Open
World traditional taiji quan and Nejjiaquan Champ. 2016 bronzová medaile
ME traditional wushu 2017 stříbrná medaile
Austrian Championship 2017 4 zlaté, Belgie 2017 3 zlaté, 1 bronz
Wushu Festival, Praha 4 zlaté

6. Duan tradiční jižní styly
3. Duan Qi xing tanglan chuan
4. Level Filipino Combat
1. Level TCS
1. a 2. core Crazy Monkey
6. DUAN Chinese Wushu association, Number: T1002860001
3. DUAN International seven star Mantis Style Lee Kam
Wing Martial Art association, Number: 29044
5. Level Filipino Combat
2. core Crazy Monkey
Instruktor sebeobrany MŠMT

JIŘÍ KOMÍNEK

Studium

Hung Garu se věnuje od roku 2007. Od té doby se účastnil například stáže v Řecku a dalších seminářů a hodin se zahraničními učiteli. Účastnil se návštěvy Hong Kongu, která byla poznávací i cvičební. Jiří je také součástí exhibičního týmu.

Kde působí

Jako instruktor v Brně a Velké Bíteši pro začátečníky a pokročilé

Úspěchy

  • 2x zlato z Mezinárodního hongkongského šampionátu

PAVEL GOTTVALD

Studium

Stylu hung gar se věnuje od roku 2003. Na postu instruktora je již mnoho let. Má mnoho zkušeností s prácí se začátečníky i pokročilými, jak s dětmi, tak s dospělými.Pavel se zůčastnil studijní stáže v Řecku, s mistrem Tang Tung Wingem a také v Hong Kongu, kde cestoval i cvičil.

Kde působí

Pavel vede tréninky na pobočce ve Vyškově a má tedy nemalý podíl na závodnících, kteří odtud vzešli.

DOMINIK SLADKÝ

Studium

Hung Garu se věnuje od roku 2009 a svoji píli se v krátké době vypracoval na asistenta.

Kde působí

Púsobí jako instruktor v Brně pro začátečníky.

Úspěchy

  • Vícemistr republiky v Qingda 2014

Jan Machala

Studium

Věnoval se v počátku stylu Hungkyun a zápasu sanda, po několika letech začal studovat styl Qi xing Tanglang chuan, kterému se nyní naplno věnuje. Má za sebou mimo jiné dlouholetou praxi Jógy, zabývá se též posilování s vlastní vahou. Zůčastnil se mnoha seminářů se zahraničními mistry, mimo jiné semináře s Velmistrem Lee kam Wingem (2015) a každoročně absolvuje semináře s mistrem Derekem Frearsonem včetně privátních lekcí.

Kde působí

Působí jako instruktor pro styl Qi Xing Tanglang chuan v Brně.

Mgr. Simona Janoušková

Absolventka magisterského studia fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity
Trenérka od roku 2016
Instruktorka sebeobrany
Mistryně světa ve Wushu
Vícemistryně České republiky v Kickboxu
Vícenásobná vítězka Národního Poháru v Kickboxu
6.kyu v Karate a Judu